Projects

Projects

PROJECT 1

Mieszkanie 38m2.Stan developerski. Mieszkanie zostanie przeprojektowane aby było funkcjonalne, zostanie również wydzielone miejsce na mała sypialnie aby stworzyć część dzienną połączoną z aneksem kuchennym i część sypialnianą.
Na podłodze w przedpokoju, łazience i w części kuchennej położone zostaną białe duże płytki, natomiast w strefie dziennej i sypialnianej panele.
Kolorystyka mieszkania będzie zachowana w tonacji szary, czarny biały co da nam większą możliwość szybkiej zmiany wnętrza poprzez operowanie dodatkami. Mieszkanie przeznaczone ma być na wynajem dla pary lub jednej osoby. Urządzone nowocześnie i minimalistycznie.
W przedpokoju stanie szafa z przesuwanymi drzwiami lustrzanymi, co optycznie powiększy nam przestrzeń.
W łazience znajdzie się wanna, pralka szafka z umywalką i toaleta montowana systemem geberit.
W kuchni znajdzie się zabudowana lodówka, piekarnik, płyta indukcyjna, strefa jadalna
W części dziennej znajdzie się rozkładana sofa, szafka rtv, i duża szafa z przesuwnymi drzwiami 4 skrzydłowa z nadrukiem.
Aby dodać ekskluzywności wnętrzu w suficie zastosowane będzie obniżenie (sufit podwieszany) co pozwali na zastosowanie dekoracyjnego oświetlenia LED, co da nam również efekt wizualny i połączy kuchnie z salonem
Na głównych ścianach w części dziennej zastosowana zostanie farba dekoracyjna sand pearl (efekt piasku) w kolorze srebra.

%d bloggers like this: